На Херсонщині попередили умовний підрив залізничного вокзалу, окружного суду та телевишки

херсон, навчання, поліція
Упродовж двох днів на території Генічеського району проходили антитерористичні навчання правоохоронців Херсонщини.

Участь у заходах, організованих обласним управлінням СБУ, взяли також працівники обласного главку поліції, його територіальних підрозділів та бійці спецпідрозділу «КОРД».

За легендою навчань, на територію Генічеського району проникли терористи з метою скоєння диверсійних дій на стратегічно важливих об’єктах. Зокрема - підрив телевишки, авто та залізничного вокзалу, окружного суду.

Вибухотехніки обласного главку поліції перевірили всі стратегічно важливі об’єкти. Біля кількох із них були виявлені вибухові пристрої, які в подальшому були знешкоджені.

Для керування спецоперацією була розгорнута робота антитерористичного штабу, який очолювали керівники правоохоронних органів. Будівлі й вулиці, наближені до місця знаходження терористів, були оточені правоохоронцями. Працівники поліції перевіряли транспортні засоби та підозрілих громадян. Завдяки злагодженим діям місце знаходження терористів було встановлено і вони були затримані.

За словами заступника начальника поліції Херсонщини Дениса Захарченка, поліцейські постійно беруть участь у таких навчаннях, це допомагає правоохоронцям діяти більш злагоджено під час ймовірної терористичної загрози.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів