Первые нарушения на выборах Херсонского городского головы

В Херсоне 5 апреля официально начались выборы Херсонского городского головы. И в первый же день наблюдатели Комитета избирателей Украины зафиксировали первое нарушение.

К сожалению, первыми нарушили избирательное законодательство агитаторы временно исполняющего обязанности Херсонского городского головы Владимира Миколаенко.

На стадионе "Кристалл" перед первым футбольным матчем этого сезона агитаторы этого будущего кандидата раздавали программки футбольных матчей "Кристалла", на которых было размещен портрет Владимира Васильевича с надписями "Владимир Миколаенко - единый кандидат в мэры Херсона от демократических сил" "Ходи на футбол - болей за "Кристалл" (см. фото)

Согласно ч. 2 ст. 47 Закона про местные выборы "...кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію.... Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем виборів. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється".

Напомним, что 25 мая в Херсоне состоятся внеочередные выборы мэра.

Политическая Херсонщина

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів