На Херсонщині знають про нелегальний бізнес

херсон, бизнес, податки
Днями спеціалісти Генічеської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у складі робочої групи взяли участь у черговому моніторинговому обстеженні із легалізації підприємницької діяльності та дотримання підприємцями податкового законодавства під час здійснення своєї діяльності.

У ході проведення зазначеного заходу податківці відвідали 22 суб’єкти підприємницької діяльності. У результаті виявлено одного громадянина, який здійснював продаж товарів для дому без державної реєстрації.

З порушником провели роз’яснювальну роботу з питань необхідності узаконення підприємницької діяльності, сплати податків та, відповідно, склали протокол за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Дбаючи про майбутнє земляків, їх соціальний захист та розвиток місцевої громади за рахунок наповнення місцевого бюджету, фахівці Генічеської ДПІ і надалі продовжуватимуть інспекційну та роз’яснювальну роботу з легалізації трудових відносин.

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів