Сергій Козир привітав із 65-тою річницею заснування жителів села Томарине Бериславського району

Кизир, Томарине, свято
Томарине завжди славилося своїми талановитими, працьовитими людьми. Людьми, які не зважаючи на проблеми і перешкоди, завжди справлялися зі всіма труднощами та перепитіями. Саме з такою громадою мав нагоду поспілкуватися та привітати з ювілеєм, - розказав кандидат у народні депутати Сергій Козир:


- Від місцевих етнографів почув цікаву розповідь про заснування села Томарине. Це - легенда про юну княжну Тамару, яка любила степ, володіла шаблею, а одного разу зустріла прекрасного козака, якого покохала.

Та якось на село налетіли половецькі орди. Селяни відчайдушно боролися і попереду була княжна Тамара. Однак сили виявилися не рівними, у пекельному бою впав коханий дівчини, а вона навіть не встигла з ним попрощатися. Аби уникнути полону, Тамара кинулась в озеро й потонула. Кажуть, що відтоді село й має ім’я княжної - Томарине.

Під час своєї роботи на посаді голови Херсонської обласної держадміністрації я встиг вивчити проблеми багатьох населених пунктів, знаю і про ті проблеми, які турбують громаду с. Томарине: школи, дитячі садочки, медичні заклади, дороги, водопостачання.

Тож нам є куди докладати зусилля, щоб Херсонщина, а з нею й Томарине, по-справжньому розквітли. Сьогодні я знову сказав людям: вони можуть на мене завжди розраховувати, звернутися із будь-якою проблемою. А я посприятиму у її вирішені.

А в цей святковий день хочу подякувати жителям села за те, що вони є, що розвивають свій рідний край, чесно живуть і плідно працюють. Завжди готовий допомагати Томариному.

Бажаю жителям здоров’я, миру та розвитку! Зі святом!, - привітав Сергій КОЗИР.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів