На Херсонщині прокуратура в суді наполягає на створенні в ОТГ служби у справах дітей

Херсонщина, прокуратура, ОТГ
За позовом Генічеської окружної прокуратури Херсонським окружним адміністративним судом відкрито провадження у справі про визнання протиправною бездіяльності Іванівської селищної ради та зобов’язання утворити у складі виконавчих органів об’єднаної територіальної громади службу у справах дітей.

Прокурорами з’ясовано, що Іванівську об’єднану територіальну громаду створено у 2017 році, до якої приєдналось 28 населених пунктів. На її території проживає понад 1900 дітей, у тому числі діти-сироти, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, та діти, позбавлені батьківського піклування.

Проте селищна рада впродовж чотирьох років так і не створила у складі виконавчих органів службу, яка б здійснювала реалізацію деpжавнoї пoлітики у сфеpі забезпечення пpав дитини.

Ураховуючи, що вказані обставини порушують вимоги законодавства та не виконуються повноваження із забезпечення, дотримання та захисту прав дітей, прокуратура звернулася до суду. Наразі розгляд справи триває.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів