Херсонським гуртожиткам загрожує відключення світла

херсон, електрика, гуртожитки
Оператор системи розподілу АТ «Херсонобленерго» на вимогу постачальника змушений припинити розподіл електроенергії на об’єкти Житлово-експлуатаційної контори №1 Суворовського району, а це адміністративні будівлі підприємства та 34 гуртожитки.

АТ «Херсонобленерго», як оператор системи розподілу, зобов’язаний у визначений Законом України «Про ринок електроенергії» термін виконати вимогу постачальника та припинити електропостачання споживачу.

Невиконання заявки постачальника та продовження подачі споживачу електроенергії розцінюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), як порушення закону.

Усі спірні та претензійні питання споживачі мають вирішувати виключно з постачальником.

Зважаючи соціальну важливість даної ситуації, Товариство має надію, що споживач та постачальник знайдуть компроміс та порозуміння, а оператору системи розподілу не доведеться вдаватися до крайніх заходів.

Акціонерне товариство "Херсонобленерго"
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів