У Херсонському держуніверситеті стартувала Міжнародна ІТ-конференція

ХДУ, конференція, ІТ
З 28 вересня по 1 жовтня у Херсонському державному університеті триватиме ХVII Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» ICTERI 2021.

Зазначимо, що вперше науковий захід проводився у 2001 році і став традиційним для Херсонського державного університету. Зокрема, для кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики, яка є співорганізатором конференції. А одним із її засновників і фундаторів є професор цієї ж кафедри, ректор ХДУ Олександр Співаковський.

У 2014 році у зв’язку з анексією Криму конференція вперше відбулася онлайн. У 2015 році проходила у Львові, три наступні роки – у Києві. У 2019-му знову повернулася до Херсона. Однак, у 2020 році конференцію знову проводили в онлайн-форматі у зв’язку з пандемією COVID-19. Цьогоріч ICTERI проходитиме на базі ХДУ у змішаному форматі.

Мета конференції – об’єднати вчених і практиків, зацікавлених в технологічному прогресі, розробці ефективних бізнес-додатків, розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та інфраструктури.

Цьoгopiч для учacтi у конференції ICTERI зареєструвалося понад 220 учасників. Серед них представники таких країн як: Україна, Німеччина, Сполучені Штати Америки, Польща, Казахстан, Іспанія, В’єтнам, Киргизстан, Туреччина, Італія, Азербайджан, Швеція, Австрія, Грузія, Греція, Канада, Іран, Бельгія, Болгарія, Македонія, Франція. Широка географія учасників й з України, зокрема Києва, Харкова, Кривого Рогу, Херсона, Львова, Мелітополя, Одеси тощо.

Найкращі статті, прийняті та прорецензовані за допомогою системи EasyChair, будуть опубліковані у міжнародному науковому виданні Springer.

28 вересня, розпочалася робота чотирьох воркшопів. Вони проходять у змішаному форматі – дистанційно та очно.

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів