На виїзді "Таврія" зазнала поразки у грі зі "Скоруком"

Таврія, футбол, поразка
У неділю, 26 вересня, у Нікополі відбувся матч 10-ого туру чемпіонату України з футболу (Друга ліга, Б). В результаті якого, на жаль, "Таврія" втратила 3 очки.

Рахунок був відкритий автоголом у ворота сімферопольців на 24-й хвилині. За 3 хвилини біля воріт "Таврії" відбувся ще один небезпечний момент. Однак, голкіпер кримчан Герасименко відбив закручений м’яч кулаком.

Не проста боротьба тривала весь перший тайм. Двічі таврійці намагались розпечатати ворота суперника. Штрафний удар за 4 хвилини до кінця першого тайму подарував команді із Томаківки ще один гол на їх користь.

А ні активна атака, заміни з обох сторін та додаткові 3 хвилини вже не змінили рахунок. Матч завершився 2:0 на користь "Скорука".

Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон