Освітян на Херсонщині навчають азам надання першої медичної допомоги

херсон, навчання, допомога
На базі Каланчацької ДЮСШ 24 та 25 вересня 2021 року було організовано навчання «Надання першої домедичної допомоги» за участю представників Обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

З учасниками були відпрацьовані такі прийоми першої допомоги, як первинний огляд постраждалого, відновне положення, порушення прохідності дихальних шляхів, непритомність, відсутність дихання, кровотечі та їхня зупинка, невідкладні стани, травми.

Присутні мали змогу відпрацювати теоретичні заняття на практиці. Інструктори Товариства Червоного Хреста України моделювали різні екстремальні ситуації, в яких потрібно було діяти злагоджено, швидко та професійно. Адже в паніці людина може розгубитись, а відпрацьований на практиці алгоритм дій допоможе швидко і правильно зреагувати.

«Від своєчасної та правильно наданої першої допомоги залежить життя та здоров’я постраждалого. Бувають навіть такі випадки, коли постраждалий мусить надавати першу допомогу сам собі і має знати, як це правильно зробити»,- зазначали інструктори.

Теоретичні та практичні основи та імітація надзвичайних ситуацій дали можливість працівниками закладів освіти Каланчацької громади оволодіти базовими принципами надання першої допомоги.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів