На Херсонщині відкрили надсучасний Центр надання адміністративних послуг

херсон, цнап, громада
У Новій Каховці до Дня міста відбулося урочисте відкриття новозбудованого в рамках Програми "Велике будівництво" Центру надання адміністративних послуг. Інформує Децентралізаційний марафон.

Відтепер послугами сучасного ЦНАПу зможуть скористатися понад 70 тисяч жителів Новокаховської територіальної громади та інших наближених населених пунктів. Щодня центр зможе приймати до 150 відвідувачів.

Якісні та комфортні послуги стають доступнішими для жителів громад. Новокаховський ЦНАП – це окреме приміщення фронт-офісу та бек-офісу, відкритий простір у зоні обслуговування, комфортні місця для очікування та обслуговування, в тому числі осіб з обмеженими можливостями, а ще онлайн-запис на відвідування центру.

У ЦНАПі можна швидко оформити необхідні документи, отримавши необхідне сприяння в одному місці. Чемний професіональний персонал та якісне обслуговування тут гарантують кожному, хто звертається.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів