Народні депутати від Херсонщини проголосували проти олігархів

Закон, депутати, олігархи
Проект Закону "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті " (відомиі й народі як "закон проти олігархів) підтримали усі народні депутати, обрані від Херсонщини

З 379 депутатів, присутніх у сесійній залі Верховної Ради на момент голосування: "ЗА" проголосували 279 депутатів, "проти" – 54, утрималися – 27, не голосували – 19.

Нардепи Вікторія Вагнер, Павло Павліш, Володимир Іванов і Олексій Ковальов проголосували "ЗА" прийняття закону. Всі вони обрані до парламенту від партії "Слуга народу"...

Нагадаємо, "закон проти олігархів" передбачає створення реєстру олігархів, який складатиме РНБО. Якщо людину визнають олігархом, на неї пропонують накласти такі обмеження: заборона робити внески на підтримку політичних партій; купувати об'єкти великої приватизації; фінансувати будь-яку політичну агітацію, проведення мітингів або демонстрацій з політичними вимогами та гаслами.

За матеріалами ЗМІ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів