Фермери з Херсонщини відправили кавуни до військового шпиталю

кавуни, шпиталь, поранені
На Херсонщині Горностаївський координаційний центр допомоги воїнам АТО/ООС та волонтери знають, що скрутні часи та будь-які лиха легше долати пліч-о-пліч, як одна команда.

Тож неодноразово допомагають військовим у зоні операції об’єднаних сил на Донбасі з початку збройного конфлікту. Теплий одяг, матеріали для облаштування позицій, автомобілі та запчастини, приладдя для армійського побуту – ці речі допомогли зберегти життя і здоров’я багатьом нашим землякам.

Не забувають про військовослужбовців, які проходять лікування в медичних установах. Зокрема, цього тижня Координаційний центр допомоги воїнам АТО/ООС при селищній раді та козаки-волонтери Горностаївського куреня Війська Запорозького Низового відправили близько семи тонн кавуна до Одеського шпиталю, де поправляють здоров’я військовослужбовці.

«Щиро дякуємо за вирощену ягоду «казаку лихому». А також вдячні за допомогу в завантаженні кавунів Роману Ліляку, Сергію Пироженку, Василю Моргуну, Валентину Дєхтярьову та іншим небайдужим», – висловив вдячність голова Координаційного центру, очільник місцевого козацького осередку Олександр Слісаренко.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів