Що турбує селян на Херсонщині

Херсонщина, селяни, Лагута
Знає заступник голови Херсонської обласної ради Геннадій Лагута, який проводить зустрічі з селянами там, де вони живуть. Сьогодні - біля сільського будинку культури пройшла зустріч з жителями села Рубанівка.

- Усім присутнім я одразу запропонував жваву бесіду – у формі діалогу. Найбільше людей цікавило – Чому Геннадій Лагута вирішив йти на вибори і балотуватися по 184 виборчому округу?

Відповідаю! На даний момент, я вже рік є депутатом Херсонської обласної ради, заступником голови обласної ради. З 2017 по 2020 рік працював директором Благодійного Фонду «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Проблеми округу знаю як ніхто інший. Йду до Верховної Ради України продовжувати роботу над нашими спільними проектами

Жителі Рубанівки цікавилися і передвиборчою програмою.Так, вона вже представлена і складена на основі спілкування з людьми, через узагальнення власного досвіду роботи в Благодійному Фонді та в обласній раді.

За мною стоїть «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Це майже 200 депутатів, які працюють на місцевому рівні по всій Херсонщині. Всі вони допомагають мені скласти «дорожню карту» розвитку округу, області в цілому. Ми не прагнемо братися за все одразу.

Ми пропонуємо докладати зусилля в тих місцях, зміни в яких потягнуть за собою позитивну ланцюгову реакцію:

- По-перше, це земля та вода.

- По-друге, це відродження промислового потенціалу.

- По-третє, завершення децентралізації.

- По-четверте, відновлення соціальної справедливості.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів