В Херсоні українські правозахисники представлять документальний фільм

херсон, фільм, прем'єра
Завтра, 24 вересня у Херсоні за адресою, вул. Ярослава Мудрого, 7, 1 поверх, будуть показувати фільм, який покликаний привернути увагу широкої громадськості до порушень прав людини на окупованих територіях України.

«По той бік Ізоляції» - це короткометражний документальний фільм про відомого журналіста та письменника Стаса Асєєва, який 2,5 роки провів у полоні незаконних збройних формувань в окупованому Донецьку.

Фільм покликаний привернути увагу широкої громадськості до порушень прав людини на окупованих територіях України, зокрема, катувань та незаконних викрадень. Стрічка покаже, що в самому центрі Європі діє «цілодобовий конвеєр тортур», куди потрапляють як чоловіки, так і жінки, як молоді, так і літні люди.

Фільм створено ГО «Форпост», яка здійснює захист прав і надає послуги у сфері ментального здоров'я людям, постраждалим внаслідок військової агресії, катувань, жорстокого та принижуючого гідність поводження або покарання.

Аудиторія таких заходів дуже різноманітна, але всіх об’єднує спільна мета - захист прав кожної людини у нашій державі.

Дата: 24 вересня о 14.30.

Місце проведення: м. Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 7, 1 поверх.

Мова заходу: українська.

Вхід безкоштовний.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів