Студенти Херсонського держуніверститету взяли активну участь у святкуванні Дня міста

ХДУ, студенти, Херсон
Молодь ХДУ з року в рік бере участь у заходах, присвячених святкуванню Дня міста. Студенти Херсонського державного університету не втомлюються доводити, що вони – найталановитіші й найкреативніші. І їхні запальні виступи на черговому святкуванні Дня міста стали тому підтвердженням.

Цьогоріч до святкувать Дня народження рідного міста долучилися понад 100 студентів та викладачів чотирьох факультетів Херсонського державного університету – української й іноземної філології та журналістики; фізичного виховання та спорту; культури і мистецтв; психології, історії та соціології.

Херсонський державний університет був представлений на двох локаціях – «Молодіжний квартал» на набережній по проспекту Ушакова та на святковому гала-концерті на схилах Дніпра у парку Слави. Студенти нашого освітнього закладу вражали херсонців вокалом, хореографією й організацією різноманітних спортивних змагань. Крім того, студенти ХДУ взяли активну участь у відкритті оновленого спортивного майданчика у парку «Херсонська фортеця».

Участь представників нашого університету – це ще й потужна профорієнтаційна робота. За словами проректора з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергія Кузнецова, на головній сцені міста – у парку Слави – був розміщений логотип Херсонського державного університету, як творчого партнера заходу.

Пресцентр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів