У Херсоні поліцейські саджали самшитові кущі

Херсон, поліція, самшит
У Херсоні біля нещодавно відкритої першої черги мостопереходу працівники обласного главку поліції провели акцію до Дня Херсона з висадки 243-х кущів вічнозеленого самшиту. Саме така кількість зелених насаджень є символічною, адже 18 вересня Херсон святкує 243-тю річницю від дня створення і це подарунок правоохоронців до дня народження міста.

Місце для висадки самшиту обрали невипадково. Ще донедавна тут був пустир і територія біля мостопереходу поки не озеленена. Поліція не залишається осторонь важливих питань для громади та долучається до соціально важливих еко ініціатив. Ця акція спрямована на збільшення площі зелених насаджень Херсона.


- Це соціально важлива екологічна ініціатива і це наш внесок в озеленення міста, адже потрібно робити Херсон гарнішим, комфортнішим для життя і безпечнішим. На власному прикладі ми хочемо заохотити й інших городян проводити такі висадки у власних районах, адже це гідний приклад для наслідування нашим дітям, - зазначив ініціатор акції начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олександр Прокудін.© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів