Геннадій Лагута: День міста - це та дата, яка об'єднує херсонців

Лагута, Херсон, свято
Заступник голови Херсонської обласної ради Геннадій Лагута привітав херсонців зі святом міста:

- Привіт Херсон! Сьогодні ми великою родиною відзначаємо твою 243-річницю! Незважаючи на свій вік, ти – динамічне і затишне, старовинне і водночас сучасне місто. Херсон, ти - яскрава точка на мапі України, яка щороку збирає навколо себе сотні тисяч нових туристів, театралів і вони готові повернутись не одноразово. Твоя краса зачаровує, а потужність – дає сили. Змінюються покоління, а ти стаєш краще з кожним днем.

Для багатьох херсонців - це місце, де вони народилися, зробили перші кроки, знайшли друзів, отримали освіту, живуть і працюють.
Ми живемо в Херсоні, і ми живемо Херсоном. Ми дихаємо історією міста. Його спадщиною, його традиціями. І ми їх продовжуємо! Ми знайомі з тобою вже не один рік і я точно знаю, у тебе ще все попереду.

День міста - це та дата, яка об'єднує херсонців різного віку і професій, національностей і віросповідань, де б вони не проживали. Я бажаю, щоб енергія доброзичливості і гарного настрою Дня міста зарядила всіх нас на весь рік!

Дорогі херсонці! Від щирого серця бажаю кожній родині миру, щастя, благополуччя, нових проектів та ідей. Нехай наше місто росте і процвітає! Зі святом, улюблений Херсон!
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів