У Херсоні квартиру сиріт ремонтують волонтери

квартира, сироти, волонтери
Сироти, котрі залишилися без батьків, зберігають право на житло своєї родини.

Як пише Голос України, після навчання в інтернаті вони цілком можуть там оселитися, однак виникають складнощі: ці помешкання, котрі роками стояли пусткою, настільки занедбані, що вселятися туди неможливо. А коштів на їх ремонт у обділених долею дітей, як правило, немає. Розв'язати цю проблему принаймні для однієї сім'ї взялися у громаді Корабельного району Херсона.

Райрада підшукала доброчинний фонд "Нові можливості", чиї активісти погодилися допомогти з відновленням квартири для сиріт - вивезли непридатні для використання меблі, ремонтують кімнати, оплатили заміну вікон та системи опалення. Обіцяють, що до холодів юні господарі зможуть перебратися у квартиру, яка знову стане затишною й комфортабельною.

До речі, це вже не вперше, коли орган місцевого самоврядування, чий бюджет обмежений, знаходить сприяння волонтерів, навіть іноземців. Попередній родині опікунів, котрі виховують шістьох дітей, з продуктами, одягом, іграшками та канцтоварами за закликом райради допомагали навіть небайдужі активісти з фонду "Іспанія-Україна".
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів