Скадовський "Наш край" взяв під опіку 82-річну бабусю

Скадовськ, Наш край, бабуся
Допомогти дожити свій вік разом із людьми, - просить у скадовських чиновників 82-річна бабуся й готова віддавати за це зароблені чотири з половиною тисяч пенсії.

Та працівники міського Собесу відмахнулися від проблем старенької та відмовили їй в оформленні у спеціалізований заклад для людей поважного віку. Представники «Нашого краю» не залишили її сам на сам із бідою та взяли під опіку, - розповіла голова Скадовської районної організації ПП «Наш край» Людмила Козлова.

Як стало відомо, на сьогодні Марія Гаврилівна К. винаймає помешкання у Скадовську й ніде не прописана. Життя склалося так, що останні роки змушена турбуватися про себе сама. Та через поважний вік, робити це все складніше. Тож кілька тижнів тому бабуся прийшла, а скоріше, пришкандибала, бо ледве пересувається, до відділу соціального захисту населення Скадовської міської ради за допомогою.

Але тут не зважили ні на її покручені хворобою ноги, ні на сльози й прохання допомогти, ні на статус - «дитина війни» й відправили до ЦНАПУ робити спочатку прописку у паспорті.

Навряд чи бабусі, вдалося б самотужки «вибігати» усі необхідні документи. Але на цьому етапі у долю пані Марії втрутився добрий випадок. Тож вже у ЦНАП від її імені пішла Людмила Козлова. Як вдалося з’ясувати, прийшла би бабуся туди дарма. Бо сприяти тимчасовій прописці й клопотати про неї мають саме працівники Собесу, які отримують за це свою зарплату.

Тож історія не закінчена, й «Нашому краю» доведеться відстоювати права громадянки України ще не перед одним чиновником.

ХОО ПП НАШ КРАЙ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів