У Херсоні продовжують перейменовувати вулиці

вулиці, перейменування, дискусії
Не минає без дискусій продовження процесу перейменування вулиць на Херсонщині, пише Голос України.

Зокрема, Український інститут національної пам'яті наполягає на зміні назви вулиці міста Нова Каховка, яка носить ім'я Ріхарда Зорге. Депутати міськради висловилися за те, аби її зберегти, натомість в УІНП нагадують: Ріхард Зорге був не тільки розвідником, а й активним діячем Комінтерну, тому його прізвище з табличок у процесі декомунізації має зникнути.

А от у Херсоні навіть декомунізації не знадобилося, аби муніципальна влада погодилася розглянути пропозицію про перейменування вулиці Московської. Оскільки столиця країни-агресора такої честі від українського міста просто не заслуговує, міський голова Ігор Колихаєв уже підписав розпорядження про організацію громадських слухань з цього приводу. Вони відбудуться за ініціативою обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

Московську хочуть перейменувати на вулицю Родини Фальц-Фейнів - знаменитої династії, члени якої не тільки заснували заповідник Асканія-Нова, а й багато зробили для розвитку економіки й сільського господарства степової Таврії.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів