У Херсоні готують місто до настання холодів

Херсон, влада, депутати
Вчора, 9 вересня відбулось засідання постійної комісії Херсонської міської ради з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою.

Депутати розглянули листи та звернення, які надійшли до комісії. Дуже багато з них стосувалось ситуації в міських гуртожитках.

– Ми повинні наводити там лад, ремонтувати, оскільки це власність громади. Тому на наступне засідання комісії ми запросили профільних керівників, які займаються саме питаннями гуртожитків.

Ми будемо заслуховувати інформацію щодо ситуації в кожному гуртожитку: скільки там проживає людей, скільки кімнат приватизовані, який загальний стан приміщень, чи здані якісь площі в оренду, хто сплачує, а хто ні.

Я та члени комісії вважають, що у гуртожитках мають бути гарні умови, бо в них проживають люди, які переміщуються до нашої області, молоді спеціалісти. І ми повинні надати їм нормальні, зрозумілі умови для життя, – зазначив голова комісії Юрій РОЖКОВ.

Окрім цього, члени комісії розглянули звернення від Херсонського Водоканалу та голів ОСББ щодо допомоги в підготвці до опалювального сезону.

Члени комісії надали власні рекомендації, аби Херсон належно підготувався до настання холодів.

Пресслужба Херсонської міської ради
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів