У Херсоні усі члени громади мають отримувати якісну медичну допомогу

Херсон, Дмитрієв, комісія
Під час засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку депутати розглянули не лише питання підготовки бюджету на 2022 рік.

Присутня на засіданні секретар Херсонської міської ради Галина Лугова звернулась до членів комісії із проханням допомогти жителям села Садове.

Садове лише нещодавно приєдналось до Херсонської міської територіальної громади. Наразі воно є центром Садівського старостинського округу, до складу якого входить територія села Садового та селища Придніпровського.

Жителі Садового озвучили свою проблему: у них не працює фельдшерсько-акушерський пункт (ФАП). Бо через певні зміни законодавства та будівельних норм, приміщення ФАПу не може приймати пацієнтів. А їздити до лікаря аж в Херсон, м’яко кажучи, незручно.

"До цього ФАП був у підпорядкуванні обласної ради. Але зараз жителі мають отримувати медичну допомогу на території старостинського округу. Тому члени комісії вирішили звернутись до управління капітального будівництва, аби воно сформувало кошторис для реалізації цього проєкту.

Також ми будемо спілкуватись з лікарнею Дніпровського району щодо можливості розміщення там лікарів. Нам доповіли, що фахівці на місці є, тому маємо надію, що проєкт буде реалізований. Бо усі мешканці Херсонської громади мають отримувати якісну медичну допомогу", – зазначив голова комісії Андрій ДМИТРІЄВ.

Сергій ГЕОРГІЄВ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів