Нову програму підготували талановиті діти Херсона

інклюзія, студія, діти
«Ти будеш собою пишатися» - стверджують талановиті діти Херсона, учасники творчої програми, над якою протягом року працювали херсонські організації, які об’єдналися щоб допомогти дітям, в тому числі з інвалідністю, розкрити свої таланти і віднайти впевненість у власних силах.

Проєкт "Творча програма "Ти будеш собою пишатися" реалізовано Херсонською обласною організацією підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» спільно з Сімейним Центром Pride, Інклюзивною театральною студією "Світло в тобі" та студією степ-аеробіки «AIR STEP» завдяки партнерській підтримці Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром» та фінансовій підтримці Ukrsibbank BNP Paribas Group в рамках грантового конкурсу "Срібна монетка”.

Мета проєкту - показати талант та синергію співпраці фахівців та батьків, надихнути інших більш активніше долучатися до всебічного розвитку дітей з інвалідністю, до впровадження принципів інклюзії у життя та до посилення поваги до прав людини, основоположних свобод і людської багатоманітності.

Побачити результат проєкту можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=1AL9mflU-fw


Організатори: Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» - це громадська організація, що створена за ініціативою батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна та зареєстрована 21 березня 2014 року.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів