Херсонський державний університет розширює кордони міжнародної співпраці

ХДУ, угоди, міжнародна співпраця
Серед нових міжнародних партнерів Херсонського державного університету – Центр дослідження природи (Nature Research Centre) у Вільнюсі, Литовська Республіка та Технологічний Університет Кіпру (Cyprus University of Technology).

Підписання Угоди з Центром дослідження природи (Nature Research Centre) ініціювали викладачі кафедри географії та екології ХДУ. Зокрема завідувач кафедри Олексій Давидов. У межах співробітництвами від Херсонського державного університету буде задіяно факультет біології, географії та екології, а від Центру дослідження природи – Інститут геології та географії.

Центр дослідження природи є одним із провідних серед науково-дослідних інституцій Литви, до складу якого входять 25 лабораторій та 3 інститути. Сторони домовилися об’єднати зусилля і спільно діяти у межах розробки та реалізації науково-дослідних проєктів, організації конференцій, семінарів, спільних публікацій, а також підготовки заявок для залучення зовнішнього фінансування (підготовка спільних проєктів співробітництва).

Підписання Угоди про співпрацю між Херсонським державним університетом та Технологічним Університетом Кіпру є результатом візиту Нaдзвичaйного i Пoвнoвaжного Пocла Pecпублiки Кіпру в Україні Луїcа Teлeмaxу, що відбувся 28 липня. Більш детально про візит можна прочитати за покликанням.

Технологічний Університет Кіпру займає високі позиції у трьох найвідоміших міжнародних рейтингах університетів: Times Higher Education, QS та Shanghai. Зокрема, у рейтингу Times Higher Education World University Rankings, ЗВО займає найвищу позицію серед усіх університетів Кіпру та Греції за 2020, 2019 та 2018 роки.

Основним напрямком співробітництва між Технологічним Університетом Кіпру та Херсонським державним університетом стане реалізація спільних проектів. У тому числі, академічна мобільність, що матиме перспективи як для студентів, так і для професорсько-викладацького складу обох закладів.

За інформацією відділу міжнародних ініціатив та проєктної діяльності ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів