На Херсонщині державні аудитори закликають громадян боротися з корупцією спільними зусиллями

корупція, аудит, телефон


Корупція – коло аморальних, дисциплінарних, адміністративних, кримінальних вчинків, суспільно небезпечні дії, наміри бюджетних зловмисників, які чинять, учиняють злочин.

Боротьба з бюджетним корупціонером, як складова протидії злочинності, передбачає в цілому реалізацію комплексу заходів у різних сферах життєдіяльності, спрямованих на захист конституційних прав громадян, фінансових та майнових інтересів громад.

Жителі області кожного робочого дня, без пустих балачок і зайвих емоцій, можуть оперативно повідомити, органу держфінконтролю, про правдиві факти щодо вчинення корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень. Адже законодавством регламентовано участь громадськості в антикорупційних заходах (стаття 21 Закону України «Про запобігання корупції»).

Наказом Державної аудиторської служби України від 02.03.2021 № 135 затверджений Порядок проведення телефонної «гарячої лінії» Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів.

Заради протидії проявам корупції, запобігання, виявлення та усунення фінансових і майнових порушень чинного бюджетного законодавства, громадяни можуть звернутися до державних аудиторів Херсонщини.

Шановні громадяни! Звертайтеся по суті до державних аудиторів Херсонщини на телефон «гарячої лінії» 0552 263628, який працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 8 до 17 (у п'ятницю - до 15.45).

Інформуйте, будь ласка, по суті, з конкретним фактажем. Надсилайте Вашу інформацію на електронну адресу державних аудиторів 152100@dasu.gov.ua

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів