"Таврія" не змогла вибороти перемогу в Запоріжжі

футбол, Таврія, матч
Непростою виявилась гра на виїзді для кримчан сьогодні, 5 вересня, у 7-му турі Чемпіонату Другої ліги. «Металург» - «Таврія» зіграли із рахунком 2:1.

Перша п’ятнадцятихвилинка пройшла напрочуд динамічно. За запоріжців відзначився Сидоров, відкривши рахунок на 6-й хвилині. Втім, сімферопольці швидко вирівняли рахунок. Майстерно м’яч на 13-й хвилині за «Таврію» забив Барладим.

Вирішальним виявився гол з пенальті на 88-й хвилині. Він й подарував перемогу «Металургу» у цьому матчі.

Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон