Студенти Херсонського університету долучилися до ярмарку вакансій

ярмарок вакансий, ХДУ, фабрика
Сьогодні, 3 вересня, у ТРЦ «Фабрика» відбувся традиційний «Ярмарок вакансій». Учасниками заходу стали й студенти Херсонського державного університету. Протягом трьох годин здобувачі освіти спілкувалися з представниками компаній-роботодавців, аби визначитися в майбутньому з місцем працевлаштування.

«Ярмарок вакансій» – це щорічний масовий захід, що проводиться з метою інформування студентської молоді про підприємства Херсона, актуальні вакансії та кар’єрні можливості.

Захід проводиться представниками ТРЦ «Фабрика», Херсонським міським центром зайнятості, компаніями-роботодавцями та навчальними центрами. У ярмарку взяли участь 16 роботодавців міста, які запропонували понад 200 вакансій.

Цьогоріч у рамках заходу проводилися презентації підприємств, співбесіди роботодавців з шукачами роботи, тестування тощо. Для учасників ярмарку відбулися майстер-класи з техніки пошуку роботи: підготовка резюме та самопрезентація на співбесіді з роботодавцем.

Захід став корисним не лише для здобувачів освіти, налаштованих на вдале працевлаштування, а й для сьогоднішніх роботодавців, які завжди раді висококваліфікованим кадрам.

«Ярмарок – це чудова можливість дізнатися щось нове та отримати інформацію про особливості й переваги актуальних професій на сучасному ринку праці Херсона. І, звісно, корисним було особисте поспілкуватися з представниками провідних компаній нашого міста», – зазначила провідна фахівчиня сектору сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ХДУ Тетяна Осауленко.

Студенти Херсонського державного університету усвідомлюють власну відповідальність за свою кар’єру та спрямовані на успіх і реалізацію свого творчого потенціалу. Завдяки сьогоднішньому заходу наші здобувачі освіти отримали кваліфіковані поради щодо пошуку роботи та планування кар’єри.

Пресцентр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів