Літопис незалежності став частиною Херсонського музею

літопис. голос україни, музей
Почесне місце на виставці з нагоди 30-річчя Незалежності України в Херсонському краєзнавчому музеї посів літопис незалежності, випущений редакцією парламентської газети «Голос України».

- Над підготовкою виставки працювали ще із січня нинішнього року. Підібрали понад дві тисячі експонатів та документів, починаючи з часів козаччини та Пилипа Орлика та закінчуючи Майданом і пандемією коронавірусу. Та виданню, підготовленому авторським колективом "Голосу України", зраділи найбільше. Адже журналісти виконали справді титанічну роботу, правдиво та неупереджено відобразивши ключові моменти державотворення й боротьби за Україну. Безцінні й світлини, які відображають важливі моменти нашої історії, - щиро вдячна за поповнення колекції раритетів директор краєзнавчого музею Херсона Тетяна Братченко.
Оглядаючи виставку, гості музею неодмінно затримуються біля стенду з літописом від "Голосу України". І довго гортають його сторінки, особливо уважно розглядаючи фотознімки. Кожен шукає в книжці щось особливо близьке й важливе. І неодмінно знаходить. Адже незалежність - це ми і наша доля, вкарбована у сторінки книжки.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів