У селах на Херсонщині на прийом до лікаря записують онлайн

села, онлайн, лікар
У рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» до жителів села Мала Лепетиха завітали херсонський лікар-кардіолог та лікар-невропатолог, аби провести безкоштовний медичний огляд.

Традиційно медичний прийом відбувався у Малолепетиській амбулаторії. За кілька годин активної роботи медикам вдалося поспілкуватися та оглянути близько 50 пацієнтів. За потребою лікарі надали ще й фахові рекомендації.

«Ми розуміємо, що лікарів необхідно відвідувати систематично, але ж за такої погоди їхати до міста, аби перевірити стан свого здоров’я, немає ні сил, ні бажання. Тож вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за піклування про нас і підтримку», - кажуть місцеві жителі с. Мала Лепетиха.

Аби уникнути скупчення, представники Благодійного Фонду провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу, а також онлай-запис на прийом до лікарів.

«Здоров‘я - понад усе, особливо у часи пандемії COVID-19. Не чекайте, коли щось заболить! Перевіртесь вже зараз, аби за потреби вчасно отримати лікування чи переконатися, що ви не потребуєте допомоги!», - наголошує голова однойменної з Фондом партії Геннадій ЛАГУТА.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів