На Херсонщині тренуються відбивати повітряний напад ракетами

напад, ракети, навчання
На одному з полігонів бойової підготовки, що на півдні країни, особовий склад зенітно-ракетних підрозділів вдосконалював свої навички з протиповітряної оборони.

- Під час тренування бойові обслуги зенітно-ракетних комплексів “Бук”, “Оса“ та С-300 відпрацювали низку завдань із протиповітряного прикриття угрупування військ та важливих об’єктів інфраструктури в режимі максимально наближеному до бойового, - зазначив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомив командувач, в ході практичної фази навчань засоби протиповітряної оборони відпрацювали питання наведення на цілі повітряного противника, а також відпрацювали завдання з підтримки наземних сил, відбиття повітряного нападу умовного противника та прикриття важливих державних об’єктів.

- Навчання мали на меті підвищити злагодженість в роботі бойових розрахунків. Тому, в процесі їх планування тренувань враховувався узагальнений аналіз досвіду проведення бойових дій, - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами військовослужбовці, що брали участь у тренуванні, з поставленими завданнями впоралися. Мета тренування досягнута. Разом переможемо!

Відділ зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів