Херсонські аграрії сподіваються бути почутими

Булюк, аграрії, закон
Своїм враженням від зустрічі херсонських аграріїв з головою Аграрного комітету Миколою Сольським і головою фракції "Слуга народу" Давидом Арахамія поділився депутат Херсонської обласної ради Виталій Булюк:

- У Верховній Раді України з колегами-аграріями Херсонщини зустрілися з головою Аграрного комітету Миколою Сольським і головою фракції "Слуга народу" Давидом Арахамія.

Нашу делегацію у Київ привело питання, без вирішення якого аграрній Херсонщині доведеться сутужно. Минуло разу парламентарі проігнорували закон 5202-Д про розвиток зрошення, тож довелося аргументувати важливість його прийняття ще раз. Вже наступного тижня у стінах Парламенту голосуватимуть закон знову.

Є сподівання, що цього разу херсонські аграрії будуть почутими.

Після палкої, але конструктивної дискусії, і народний депутат Д.Арахімія й інші учасники зібрання, пообіцяли нам підтримати закон і донести його важливість до своїх колег по депутатському корпусу.

Зрошенню Херсонщини розвиватися!- запевнив Віталій БУЛЮК.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів