Андрій Дмитрієв: Держава - це не тільки територія, на якій ми живемо, а в першу чергу це ми

свято, привітання, Дмитрієв
Проголошення акту незалежності України – це не просто свято, це те, на що сподівалися мільйони українців протягом багатьох років.

Ми отримали можливість побудувати щасливу та квітучу країну і завжди маємо пам'ятати, що Держава - це не тільки територія, на якій ми живемо, а в першу чергу це ми. Тільки від нас залежить, якими будуть наша оселя, наше місто, наша країна, і тільки ми можемо зробити їх успішними.

І незалежно від того, звідки ти приїхав, якою мовою ти розмовляєш - якщо ти громадянин України, це наша спільна мета, для втілення якої ми маємо зробити все залежне від кожного з нас! Саме тому я хочу щоб ми використовували кожну можливість, навіть найменшу для її втілення.

Сьогодні ми отримали шанс змінити нашу маленьку батьківщину - наше місто, зробити його яскравим, привабливим та комфортним для життя. Тож хочу побажати нам об’єднати свої зусилля заради майбутнього, заради чарівної української землі.

Нехай мрія про її майбутнє окриляє на нові звершення та добрі справи. Ми українці, ми це зможемо, бо Нам Тут Жити!, - нагадав Андрій ДМИТРІЄВ.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів