Таврія вперше програла у цьому сезоні

Таврія, футбол, програли
Сьогодні, 22 серпня, на стадіоні «Електрометалург» відбувся поєдинок між «Нікополем» та «Таврією». Господарі першими вийшли вперед, забивши гол на 33-й хвилині.

Сімферопольці змогли вирівняти рахунок на прикінці першого тайму завдяки красеню-голу Чмеленко.

На жаль, у другому таймі кримчани, пропустивши швидкий м‘яч з кутового, не змогли відігратися і програли свій перший матч у цьому сезоні 1:2.

Наступну гру, 27 серпня, підопічні Пучкова зіграють на своєму полі в Мар‘янівці. Суперником «Таврііі» будуть футболісти з «Балкан».

Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон