У Херсоні оприлюднили нові тарифи на проїзд міським транспортом

Херсон, тарифи, транспорт
Члени виконкому Херсонської міської ради внесли зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.10.2017 №350.

Змінами передбачається, що тариф на перевезення пасажирів у міському електротранспорті складатиме 5 грн, тариф на перевезення у міському автобусному транспорті середньої та великої пасажиромісткості – 8 грн, автобусами малої пасажиромісткості – 6,00 грн.

Для дітей шкільного віку, за наявності та пред’явлення водієві при вході до маршрутного транспортного засобу учнівського квитка, на період з 1 вересня по 30 червня – у розмірі 4,00 грн за одну поїздку. Зауважимо, що на кожному транспортному засобі буде вказана вартість проїзду.

Рішення набирає чинності з моменту його опублікування та діє до 1 вересня 2022 року.

За словами в.о.заступника міського голови Юрія Стельмашенка, останнього разу тариф на користування електротранспортом переглядався у 2016 році, на користування міськими автобусами – у 2018 році.

«Підняття тарифів на проїзд – вимушена міра, бо протягом того часу, коли він не переглядався, зріс відсоток інфляції, зросла мінімальна заробітна плата та тарифи на електроенергію зокрема. А ці речі, як відомо, прямо впливають на структуру тарифу.

Окрім того, не варто забувати, що місто дотує електротранспорт – у 2021 році ця сума склала 72 млн грн. І саме підняття тарифу дасть змогу зменшити суму дотації та використовувати кошти на інші соціально важливі потреби», – прокоментував Юрій СТЕЛЬМАШЕНКО.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів