У Скадовському районі дбають про збільшення лісових масивів

ліси, нарада, зони
Скадовська районна державна адміністрація провела виїзну нараду, з приводу створення рекреаційної зони та заліснення земельних масивів.

У Новомиколаївській ОТГ планують створити оздоровчо-рекреаційну зону, а лісівники Державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» освоять менш придатні земельні площі для потреб захисту природи.

Розгляд цього важливого питання ініціював голова районної державної адміністрації Михайло Павліш у рамках екологічного проекту Президента України В.Зеленського «Зелена країна», що передбачає збільшення площі лісів за 10 років на 1 мільйон гектарів.

Голова РДА підкреслив: працівники лісомисливського господарства передусім використають передані їм земельні масиви для висадки саджанців дерев, чим збільшать зелені масиви Скадовського району.

У нараді взяли участь керівник ДП «Скадовське ДЛМГ» Валерій Войналович, голова Новомиколаївської ОТГ Петро Гулий, та виконавчий директор Українського товариства охорони птахів Олег Дудкін, який зазначив: відтворення лісових масивів, переданих ДЛМГ, допоможе захисту пернатих.

Для людей же будуть призначені облаштовані місця для дозвілля на лоні природи. Директор комплексу «Зелені хутори Таврії» Олександр Долинко, який має неабиякий досвід будівництва об’єктів «зеленого туризму», поділився з присутніми корисними порадами з цього питання.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів