На Херсонщині діють пункти безкоштовної юридичної консультації

пункти, юристи, консультація, нам тут жити
До одного з таких пунктів у Новій Каховці навідалася адвокат Інна Поляренко, аби провести безкоштовну юридичну консультацію.

Вже традиційно зустріч з людьми відбувалася у приміщенні Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Близько 20 осіб записалися на прийом та отримали фахову допомогу з такими питаннями: оформлення спадщини, неправомірне стягнення банківської заборгованості, пільги для багатодітних, нарахування пенсії та виплати для багатодітних сімей.

«Ми дуже щасливі, що вдалося потрапити на юридичний прийом до пані Інни. Це гарний професіонал, який не лише вислухає та надасть поради, а ще й детально розписала нам порядок дій. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та Геннадію Лагуті за турботу про населення та систематичну допомогу», - місцеві жителі Нової Каховки.

Безкоштовні юридичні консультації проводяться у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

«Сьогодні отримати кваліфіковану юридичну допомогу ще й безкоштовно майже неможливо. Тож, якщо знаєте, що у вашому населеному пункті діє така послуга, обов`язково користуйтеся і будете обізнані у своїх правах», - наголошує голова однойменної з Фондом партії Геннадій ЛАГУТА.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів