Українці допомагатимуть СБУ захищати інформаційний суверенітет держави

Сьогодні 25 березня у день відзначення Служби безпеки України українці запускають перший в історії існування країни за часів незалежності веб-ресурс позитивних новин- інформаційний портал інформаційний портал «Добрі новини з України» (http://ukrainegoodnews.com/).

«За законом фізики, у природі немає місця для пустоти – вона у будь-якому разі буде чимось заповнена. Протягом декількох років Україна не вела ефективної інформаційної політики, як всередині, так і за межами країни. Такою недосконалістю було гріх не скористатися - російські медіа вдало заповнили цю прогалину й продовжують «зомбувати» як громадян Росії, так і українців.

Тому для нас, громадян України, це більш, ніж виклик, щоб зі свого боку почати давати відсіч усім недругам та «любителям» дезінформації та «заказухи».

Символічно, що саме сьогодні ми офіційно запускаємо наш сайт.

Першочерговим завданням СБУ є захист держави, її територіальної цілісності, суверенітету від внутрішніх та зовнішніх посягань, а також гарантування безпеки її громадянам.

Завданням порталу «Добрі новини з України», особливо у контексті сучасних подій, є об'єднання всіх українців, в яких би регіонах чи країнах вони не жили, шляхом цілеспрямованого та систематичного поширення інформації, яка б зблизила їх й примирила. У такий спосіб ми будемо намагатися захищати свою країну на інформаційному полі бою», - коментує редактор порталу Жанна Кобилінська.

Окрім щоденного оновлення рубрик, на створеній в соціальній мережі Фейсбук сторінці порталу (https://www.facebook.com/pages/Good-News/363250897150645), починаючи з 24 березня, будуть щоденно викладатися дайджести позитивних новин – стислий огляд корисної, цікавої та позитивної інформації з різних сфер життєдіяльності.

Наразі сайт має дві мовні версії – українську та англійську версію. Незабаром також з'явиться й російський варіант.

Для отримання більш детальної інформації щодо порталу «Добрі новини з України» або Всеукраїнського громадського проекту «Відкрий Україну через позитив», прохання писати на електронну пошту: positiveukraine2013@gmail.com.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів