Викладач Херсонського державного університету присвятив пісню річниці Незалежності України

Пономарьов, пісня, викладач ХДУ
З нагоди святкування 30-річчя Незалежності України старший викладач факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету, заслужений діяч мистецтв України Олексій Пономарьов написав та виконав вокальну композицію «Йди на сонце».

Олексій Пономарьов розповів, що пісня «Йди на сонце» стала для нього однією з найпотужніших та знакових за останні роки музичної кар’єри.

…Крок за кроком кожен з нас
Йде до мрії, але час
Швидко так біжить, стрімко так іде.
Крок за кроком доля нас веде…

«Ці слова звучать майже наприкінці пісні. Але, на мій погляд, у них закладено найголовніший сенс сьогодення», – зазначив автор.

Олексій Пономарьов вдало поєднує викладацьку та музичну діяльність. Після закінчення Херсонського державного університету він повернувся до Alma mater вже у статусі викладача. Бере активну участь у багатьох музичних та мистецьких заходах, що проводяться як на базі ХДУ, так і за його межами. Пише пісні для вистав Херсонського академічного обласного театру ляльок та студентського народного театру ХДУ «Студі-Арт», виступає продюсером різноманітних проєктів, виконує естрадні композиції у професійному сучасному аранжуванні.

На створення пісень Олексія надихає любов до музики, до життя та подій, які відбуваються в буденності. За його словами, музиканту важливо зачепити слухача, пробудити спектр емоцій та почуттів.

Цьогоріч Олексій Пономарьов випустив україномовний альбом «БРАМА». До вокальної збірки увійшли композиції, у яких, за словами автора, розповідається про події, що останніми роками відбуваються в нашій країні. «Українці потребують мотивації для досягнення мети, віри у власні сили та у майбуття. Саме про це майже всі пісні альбому», – підкреслив автор.

Робота тривала півроку. Долучився до запису альбому гітарист гурту General Voice Андрій Костиря.

Оновлену версію пісні «Йди на сонце» під фортепіано (оригінал пісні вийшов в альбомі «БРАМА) було записано за один вечір. Адже, на думку співака, так вона звучить більш чуттєво та емоційно. Дану вокальну композицію автор присвятив 30-й річниці Незалежності України.

«Незважаючи не складнощі у житті, людина завжди повинна йти до світла – до сонця – ніколи не зупинятися та не здаватися», – підсумував Олексій Пономарьов.


Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів