На Херсонщині триває заборона на вилов річкових раків

заборона, раки, вилов
Херсонський рибоохоронний патруль нагадує, що на водоймах Херсонщини встановлено заборону на вилов річкових раків із 10 серпня по 20 вересеня 2021 року. Але, незважаючи на встановленні вимоги заборони, рибпатрульними фіксуються факти незаконного вилову річкових раків та їх продаж на ринках Херсонської області.

Так, в ході проведення рибоохоронних рейдів державними інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля протягом двох діб 10 та 11 серпня 2021 року викрито 4 правопорушення природоохоронного законодавства пов’язаних з незаконним виловом та збутом річкових раків.

Складено три протоколи - за ч. 1 ст. 88-1КУпАП (порушення порядку придбання, збуту та розповсюдження об’єктів тваринного світу) та один - за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства). Загальна вага вилучених водних біоресурсів склала понад 12 кг. Сума збитків, завданих рибному господарству, становить 630 грн.

У разі виявлення фактів порушення Правил рибальства прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Херсонського рибоохоронного патруля за номером телефону: (050) 012-35-73.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів