У Херсоні нацгвардійці знову взяли під охорону обласну інфекційну лікарню

нацгвардія, лікарня, охорона
Сьогодні, 11 серпня, гвардійці військової частини 3056 повторно приступили до виконання завдань з охорони громадського порядку на території Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. І. Г. Горбачевського.

"Згідно з останнім рішенням ТЕБ та НС щодо профілактики збільшення кількості хворих на COVID-19 в області, знову виникла потреба в посиленому контролі території інфекційної лікарні", - зазначив заступник командира військової частини капітан Олег Ліщишин.

Цього разу графік чергувань та правила пропуску не змінюються. Гвардійці чергуватимуть цілодобово у три зміни, з дотриманням засобів індивідуального захисту.

Згідно з рішенням керівництва медичного закладу, вхід та в'їзд до лікарні буде обмежено тимчасовим контрольно-пропускним пунктом. До проїзду на територію лікарні допускається лише службовий транспорт.

Вхід громадян для передачі речей хворим на стаціонарі та здача аналізів дозволяється виключно у встановлений у лікарні період часу. Просимо ставитись до обмежень з розумінням та дотримуватися масочного режиму.

Аліна КОБЕЦЬ
Військова частина 3056 Національної гвардії України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів