У ХДУ підвищуватимуть професійність педагогічних працівників

ХДУ, працівники, навчальна сесія
У межах Університетської школи професійного розвитку Херсонського державного університету з 9 серпня розпочинається літня навчальна сесія з формування сучасних компетентностей викладача вищої школи. Навчання триватиме протягом серпня.

Університетська школа професійного розвитку створена за ініціативи ректора ХДУ Олександра Співаковського. Мета – підвищити професійну майстерність науково-педагогічних працівників, їх обізнаність щодо роботи з сучасними інструментами викладацької та наукової діяльності.

У ході навчання учасники отримають кейси щодо підготовки фінансування наукових проєктів, створення сертифікатних програм, професійного бренду викладача в соціальних мережах тощо.

Із п'яти навчальних програм науково-педагогічним працівникам пропонують пройти навчання не більше, ніж за двома. Ознайомитися із тематикою курсів та зареєструватися на навчання можна за покликанням. За результатами успішного проходження навчання учасники отримають сертифікати.

Пресцентр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів