В Олешках хочуть ліквідувати міську стоматологічну поліклініку

Олешки, стоматполіклініка, Потоцький
Вже у четвер, 5 серпня це питання виносять на позачергову сесію Олешківської міської ради, - повідомив депутат міськради Павло Потоцький:

- Одним із головних питань порядку денного сесії, буде питання щодо ліквідації комунального некомерційного підприємства "Олешківська міська стоматологічна поліклініка".


Пам'ятаєте, як нас усіх запевняв голова громади, що всі проблеми в роботі стоматологічної поліклініки пов'язані з її керівником. Розповідалися казки про якісь кримінальні справи щодо нього. Керівник звільнився, голова громади призначив свого "фахового" керівника.

І ось фінал всього цього управління - ліквідація стоматологічної поліклініки! Може проблеми були не в колишньому керівнику, а в тому що комусь дуже сподобалося приміщення стоматологічної поліклініки?

Зрозуміло одне, комунального закладу який міг би надавати стоматологічні послуги більше не буде, а будуть працювати лише приватні. Адже декілька лікарів яких переведуть до багатопрофільної лікарні будуть не взмозі охопити населення Олешківської ОТГ.

Тож будемо, як кажуть слідкувати за руками, що буде з приміщенням стоматологічної поліклініки. Головне, як казав Олешківський міський голова: «більше не прийдеться годувати спиногризів», - процитував Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів