Віталій Булюк: Незаконність мого звільнення з митної служби підтвердив суд

Булюк, суд, посада
Депутат Херсонської облради, керівник регіональної організації ПП «Наш край» Віталій Булюк прокоментував своє відновлення у лавах Митної служби України:

- У 2015 році за ознакою професійної належності, як державний службовець, я потрапив у рамки широкої люстрації й був звільнений із лав митної служби.

Основний Закон України та КЗпП гарантують кожному громадянинові захист від незаконного звільнення, тому за захистом свого права на працю й порушенням презумпції невинуватості я звернувся до суду.

Незаконність мого звільнення 20 березня 2015 року з митних органів, підтвердив суд. Відповідно до рішення суду моє звільнення визнано незаконним в рамках проведеної люстрації й поновлено в митних лавах.

29 липня 2021 року голова Митної служби України Павло Рябікін скасував наказ Міністерства доходів і зборів № 221-о про моє звільнення з посади та поновив на місці роботи з 21 березня 2015 року.

Продовження моєї служби в митниці - це справа десята, бо не на часі. Зараз має значення, що моє звільнення у 2015 році є незаконним й суд відновив справедливість! - наголосив Віталій БУЛЮК.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів