Що на Херсонщині з аукціону продають

Херсонщина, аукціон, Георгієв
Нa caйтi «CETAМ», дe peaлiзoвують у тoму чиcлi й apeштoвaнe мaйнo, мoжнa знaйти бaгaтo цікавих пропозицій.

Ocь зapaз у poздiлi Xepcoнcькoї oблacтi мoжнa пoбaчити нe лишe лoти з iпoтeчними квapтиpaми чи зeмeльними дiлянкaми.

Так, там можна придбати трактор, кілька силосних ям, залишки якогось водогону. Можна також поборотись на аукціоні за право оренди двох нафтобаз, одна знаходиться у Генічеському районі, інша – у Новій Каховці.

Також усі охочі можуть придбати 100 літрів фарби. Хтось намагався провезти її контрабандою, але товар конфіскували митники. Уже 3 серпня має відбутись аукціон, стартова ціна лоту 22150 гривень. Станом на 1 серпня претендентів на фарбу не було.

Якщо вам вдома не вистачає меблів, то можете за 500 гривень стати власником старенького гардеробу коричневого кольору. Його описали у якогось боржника, можливо, злісного неплатника аліментів. Аукціон запланований на 9 серпня.

На сайті можна знайти і більш дешеві лоти. Наприклад, усього за 50 гривень пропонують придбати 100 м мисинової сітки чи стареньку гумову камеру. Аукціони на обидва лоти заплановані на 6 серпня.

Сергій ГЕОРГІЄВ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів