Хто отримує земельні ділянки в Олешківській громаді

земельні ділянки, Потоцький, Олешки
Сьогодні, 30 липня відбулася чергова сесія Олешківської міської ради. На порядку денному було 47 питань, - доповідає громаді депутат Олешківської міськради Павло Потоцький:

- Знову в бюджеті відбувалося коригування коштів на капітальний ремонт адміністративної будівлі Олешківської міської ради у сумі 1 130 000 грн., бо мабуть інших проблем де потрібні кошти в громаді не має.

Прийнято рішення про відключення від централізованого опалення багатоквартирних будинків зокрема гуртожиток за адресою: Крилова, 169. Незрозуміло тільки навіщо було придбано котли за 2,5 млн грн, щоб тепер відключити опалення.

Звільнено із займаної посади за згодою сторін старосту села Костогризове. Це не перше вже звільнення в громаді, мабуть дуже гарні умови праці створює керівництво, якщо працівники постійно звільняються.

Ну і як же без земельних питань. Визначено перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, які передадуть в оренду на земельних торгах. Загальна площа таких земельних ділянок складає 2,8 тис га.

Надано дозволи на оформлення земельних ділянок у власність громадян. Більшість тих, хто отримав ці дозволи, не є жителями Олешківської громади, а ті хто є жителями - наближені до голови…

Ось і виходить, що земельні ділянки отримують ті громадяни, які не мають жодного відношення до громади, а для тих що тут проживають вільних ділянок не має!, - наголошує Павло ПОТОЦЬКИЙ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів