Пішов з життя п'ятий губернатор Херсонщини

губернатор, помер, некролог
На 79-ому році життя після тяжкої хвороби пішов з життя Анатолій Касьяненко - український дипломат, народний депутат України 1-го скликання, голова Херсонської облдержадміністрації (1998 - 1999), голова Херсонської облради профспілок (1986 – 1987).

Анатолій Іванович Касьяненко почав свою трудову діяльність токарем Херсонського електромашзаводу.

Після служби в Збройних силах працював в Херсоні інструктором, тренером з боксу, кочегаром. З 1969 по 1986 рік - на комсомольсько-партійній роботі. В 1986 обирається головою Херсонської облради профспілок. З 1987 по 1991 рік — другий секретар Херсонського обкому Компартії. Народний депутат України 1-го скликання.

З 1993 по 1997 р.р. - Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Грузія. Голова Держкомітету України по туризму (1997 -1998). Державний службовець 1-го рангу. З 1998 по 1999 рік - голова Херсонської облдержадміністрації. Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Узбекистан, Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Таджикистан за сумісництвом, Надзвичайний і Повноважний посол України в перехідній Ісламській Державі Афганістан за сумісництвом (2000 – 2005). Дипломатичний ранг: Надзвичайний і Повноважний Посол України.

Все його життя - зразок самовідданого служіння людям. Талановитий керівник, неординарна, комунікабельна, мудра людина, досвідчений організатор Анатолій Іванович Касьяненко чимало зробив на кожній дорученій йому ділянці. Він і користувався авторитетом на Херсонщині та за її межами, нагороджений орденами «За заслуги» III ступеня (2000) та «Знак Пошани», Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Глибоко сумуємо з приводу смерті Анатолія Івановича Касьяненка та висловлюємо щирі співчуття його рідним, друзям, колегам по роботі і всім, хто знав цю людину...

Юрій АНІСІМОВ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів