На Херсонщині благодійники підтримують ветеранів АТО

Лагута, допомога, учасники АТО
Благодійний марафон продовжується і сьогодні його щасливчиками стали учасники громадської організації «Обєднання учасників АТО Нововоронцовського району».

Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» - вірний помічник і союзник нашої організації. Це саме ті люди, які завжди готові прийти на допомогу, виконати наше прохання і забезпечити всім необхідним. Ми безмежно вдячні, що і цього разу вони не пройшли повз нашої проблеми і за лічені дні придбали будівельні матеріали», - дякує голова ГО «Обєднання учасників АТО Нововоронцовського району» Олександр Юсупов.

За кілька днів від написання листа-прохання вони отримали будівельні матеріали: пластик, трубу та трап. Ці матеріали необхідні для ремонту душової кімнати в будинку відпочинку призначеного для учасників ООС, що на Арабатській Стрілці.

Незабаром душова кімната буде відремонтована, що покращить умови відпочинку.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Військовослужбовці боронять кордони нашої держави на Сході та роблять усе можливе, аби ми могли жити під мирним небом! Тож без жодних «але» ми маємо їм завдячувати і не лише словами, а й діями, які зроблять їх життя комфортнішим і дійсно покажуть, що ми піклуємося про них».
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів