На Херсонщині відбулось засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель

поліція, штаб, землі
Сьогодні, за ініціативи начальника обласної поліції, в Херсонській обласній державній адміністрації відбулась нарада оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель або збіжжя, завданням якого є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень.

За словами начальника поліції Херсонщини Олександра Прокудіна, поліція намагається всіма можливими силами та засобами запобігати вчиненню рейдерських захоплень та оперативно реагувати на виявлені факти. Так, правоохоронцями було створено робочу групу, яка забезпечує збір та аналіз інформації про виниклі ситуації, а також вживає ряд превентивних заходів щодо недопущення протиправних дій.

- Для швидкого й ефективного реагування на спроби рейдерського захоплення землі чи врожаю потрібно мати чітку та налагоджену взаємодію між всіма органами влади: своєчасно реагувати та надавати правову допомогу, а також фіксувати вчинення правопорушень для подальшого притягнення винних осіб до відповідальності, - зазначив начальник обласної поліції Олександр Сергійович.

На сьогоднішній день поліція Херсонщини розслідує декілька конфліктних ситуацій, які виникли при зборі урожаю між суб’єктами господарювання та власниками полів, а саме, у Генічеському та Скадовському районах. Зважаючи на виниклі ситуації, правоохоронцями був розроблений алгоритм дій працівників поліції в разі надходження повідомлення про рейдерське захоплення землі чи урожаю, в якому поетапно зазначений чіткий перелік дій поліцейських під час реагування та документування таких фактів.

Також правоохоронцями були створені контрольно-пропускні пункти та мобільні групи з числа працівників територіальних підрозділів поліції, які щоденно несуть службу на автошляхах області та контролюють пересування ймовірних правопорушників.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів