В Херсоні розпочався турнір з шахів

турнір, шахи, Вибранський
Відкритий обласний турнір, присвячений міжнародному Дню шахів, серед чоловіків, жінок і ветеранів розпочався у Херсоні. В турнірі беруть участь спортсмени з міст Херсон, Дніпро, Нова Каховка, Гола Пристань, Одеса, Черкаси та Мелітополь.

Змагання відбуваються в категорії А (вищий та перший розряд, 20 учасників серед яких 3 мастера спорту), категорії В (перший та другий розряд, 45 учасників) та категорії С (3 розряд незалежно від віку, 25 учасників). Наймолодший спортсмен серед учасників 2015 р.н., а найстарший - 1941 р.н.

«Херсонські шахи завжди радують високим рівнем проведення змагань та дуже приємною дружньою атмосферою. Сподіваюсь, учасники отримають протягом турниру багато можливостей не тільки позмагатися за звання кращого, але й приємно поспілкуватися з гостями з інших міст»,- прокоментував начальник управління фізичної культури, молоді та спорту обласної державної адміністрації Віталій ВИБРАНСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів