Перспективи працевлаштування на Херсонщині

послуги служби зайнятості, працевлаштування
На Херсонщині триває реалізація спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин. Під час інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці служби зайнятості працюють у складі робочих груп з легалізації праці.

«Сьогодні всі мають бути зацікавлені в легалізації праці, адже незадекларована праця має негативні наслідки для обох сторін ‒ як працівника, так і роботодавця, — відзначає директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. — Лише офіційно працевлаштовані працівники можуть почуватися впевнено та мати гарантовану соціальну захищеність, зокрема у разі настання безробіття».

За словами очільника Херсонського обласного центру зайнятості у січні-червні поточного року послугами обласної служби зайнятості скористалось більше 24,0 тисяч безробітних громадян. З них більше 22,0 тисяч осіб отримували допомогу по безробіттю. Наразі послугами служби зайнятості користуються 8,5 тисяч зареєстрованих безробітних.

З початку року від роботодавців області надійшло до служби зайнятості 10,6 тисяч вакансій. В середньому по Херсонській області на 01 липня на одну вакансію претендувало 5 осіб, які шукали роботу.

За цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 7,9 тисяч осіб.

Майже 1,0 тисячу осіб з-поміж безробітних залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів